Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

Rembrandt Harmensz van Rijn

(Holland, 1606-1669)
Rembrandt Harmensz van Rijn
(Holland, 1606-1669)

REMBRANDT HARMENSZ VAN RIJN, kopia efter, olja på duk, 1800-tal.

Petrus med nyckel. 80 x 64.

Uppspänd på ny duk och ny spännram. Krackelering. Ytsmuts. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK