Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
298633

BROSCHER, 4 st. Låghaltigt guld. Bla. England sent 1800-tal. vikt tot 22 g.

Rund brosch/hänge diam 3,5 med rosenslipad diamant. Broscher 3 st med delvis filigranarbete, l ca 4.

Bruksslitage, lagningar.

Lähtöhinta
2 500 SEK