Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

BORD samt STOLAR, 4 delar, "3603" resp "Myran", Arne Jacobsen för Fritz Hansen, 2002.

Matbordet med äggformad, svartlackerad skiva, förkromade stålben. L 114, b 64, h 71. Stolar i formpressat trä samt tre ben i förkromad metall och plastskor. Etikettmärkta.

Slitage, repor, märken.

Lähtöhinta
10 000 SEK