Okänd konstnär 1800/1900-tal

Okänd konstnär 1800/1900-tal

OKÄND KONSTNÄR, olja på uppfodrad duk. 1800/1900-tal.

Mexikanska platån. 23 x 39 cm.

Krackelyrer, oramad.

Lähtöhinta
3 000 SEK