Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

TAKLAMPA, modell T549/3, Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1950/60-tal. H 41

Mässing, tygskärm. Diam 46. Etikettmärkt.

Ej funktionstestad. Slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK