MÅNBORD, 1800-tal.

MÅNBORD, 1800-tal.

Gråmålat underrede, svartmålad skiva. L 110, b 53, h 75.

Bruksslitage, repor, märken samt lagningar. Senare bemålning.

Lähtöhinta
1 500 SEK