Muut
283484

LJUSSTAKAR, 3 st, glas, Bertil Vallien för Kosta Boda, 2 st sign.

Rektangulär form på kvadratisk fotplatta. Klarglas, med löstagbar blå metallplatta. H 44 (numr 69512), 32 resp 30 (numr 69510).

Den mellersta ljusstaken osignerad, möjligen sekunda.

Lähtöhinta
3 000 SEK