Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

PARTI PORSLIN 5 delar, Kina, bl.a. 1700-tal.

Bärtallrikar ett par, famille rose. Diam 16. Vas med blåvit underglasyrdekor. H 26. Vas med dekor av figurscen. H 17. Ytterfoder med blåvit underglasyrdekor. H 8,5.

Slitage. Sprickor. Nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK