Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

PARTI SILVER, 19 delar, silver, svenska importstämplar resp GAB, 1900-tal.

Olika modeller. 9 sockertänger, liten bricka, nötknäppare, kam i fodral, 5 smörknivsställ, sillgaffel, liten fruktkniv. L 7-16.

Smärre repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK