BLOMSTERBORD, Louis XV-stil, 1900-talets början.

Rik intarsiadekor med rutmönster. Fyra svängda ben. Mässingsbeslag. Avtagbar skiva, invändigt med zinklåda för blommor. L 66, B 39, H 79.

Smärre fanérskador. Slitage. Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK