POTTSKÅP, sengustavianskt, sent 1700-tal.

Mahogny. Raka sidor, fyra nedåt avsmalnande ben. Låda, utdragsskiva, dörrpar. L 41, b 26, h ca 75.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK