ALBUM 6 st MED KUNGLIGA FOTOGRAFIER, Sverige 1980-tal.

Motiv av Sveriges Kungapar Carl XVI Gustaf och Silvia med familj. Två album med mest vykort samt samling fotoavdrag medföljer liksom ett antal ramade resp oramade tryck med kungligt motiv.

Slitage, ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK