Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

MATBORD, brännmärkt Carl Malmsten, NK, 1920-tal.

Björk. Parställda balusterformade ben. Rektangulär skiva med två utdragbara extraskivor. L 160(280), B 80, H 76.

Slitage. Repor. Nötmärken. Fuktfläckar.

Lähtöhinta
3 000 SEK