Muut
268740

VIKSKÄRM, England, 1900-talets andra hälft.

6 delar. Trä. Motiv av jakt scen. B 40,5 (x6), H ca 215.

Krackelerad. Färgbortfall. Slitage.

Vasarahinta
0
0
0
Lähtöhinta
6 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (0 tarjousta)