264351

RING samt ÖRHÄNGEN, silver samt cabochonslipad blå safir, bl a Cecilia K I Johansson, Göteborg, 1964. Vikt

Ring med mästarstämplar KIJ, st ca 17/53. Örhänge med otydliga mästarstämplar, h 1,5.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK