Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

DAGBÄDD, formgiven av Hans J. Wegner, Danmark 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Rak form. Lös stoppad dyna klädd i brunt läder. En cylindrisk nackkudde. L 186, b 71.

Bruksslitage, senare läderklädsel, lädret med fettfläckar.

Lähtöhinta
8 000 SEK