AFFISHER, litografiska tryck, Einar Nerman, 2st, 1975.

Affischer för jubileum av barnens dag 1975. Bladstorlek 100,5 x 70,5.

Skador. Ställvis blekta. Uppklistrade på pannå.

Lähtöhinta
1 500 SEK