249902

ARMBAND, med berlocker, 18K en berlock 14k guld, tot ca 35g.

Länk, variant på Ankarlänk, ihålig, säkerhetskedja, 4 berlocker, stoppljus, hjärta, kulformade medaljong 14K guld, klockformad klocka, 17 rubis, manuell, ej guld. L 22.

Slitage. Bucklor.

Lähtöhinta
5 200 SEK