OKÄND KONSTNÄR 1800-TALETS FÖRSTA HÄLFT, piirros, sign. ja päiv. U. M. Spaake 1832.
"Van Dyck". Signeerattu U. M. Spaake. 42,5 x 30.
Repeytymiä, ei tutkittu ilman kehyksiä.