En med motiv av krigare. Den andra träsnitt motiv av mansfigur. Stämplar och teckenrader. H 125-176.
En delvis monterad. Genomgående skador, uppfodrade på papper, enstaka retuscher, enstaka lagningar, rullade, veck, revor.