PARTI SILVER, 6 delar, 1900-tal, ca 965 g. Bl a GAB.

Kuverttallrik, gräddkanna, sockerskål, skål samt 2 tänger.

Bruksslitage, repor, smärre bucklor, monogram.

Lähtöhinta
2 000 SEK