BÖCKER, 3+1, "Svensk Anthologi" av CJ Lenström, Örebro 1840-41 resp "The young mechanic.."av Francis Lever, London 1835.

Halvfranska skinnband.

Slitage, skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK