TÄCKE, ylle, jugend, 1900-talets början.

Shagg/plysch, stiliserat floralt mönster mot grön botten, röd bård, fållad kant. 167 x 135.

Slitage, ställvis blekt.

Lähtöhinta
1 500 SEK