SKRIVBORD, "Pl. Uddebo", Svante Skogh, Aktiebolaget Möbelfabriken Balder, Vaggeryd, 1950-talets andra hälft.

Teak samt mahogny. Hurtsar med tre lådor. L 135, b 70, h 74. Nyckel finns.

Slitage, någon fläck. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK