PLÅNBÖCKER 4 st OCH SEDELKLÄMMA MED FODRAL 2 st, Gucci, i originalaskar, 1900/2000.

Tre plånböker med textil utsida, guccilogga samt färger. Sedelklämma i rökfärgad metall, präglad Gucci Made in Italy, med skyddsfilm, samt två fodral, svarta, ett med präglat mönster av gucciloggan. Präglad märkning samt plakettmärkt. I originalkartonger. H 9-10 B 9-10,5.

Bruksslitage. En med skadat gummiband. En med mindre skador.

Lähtöhinta
1 000 SEK