SOFFA OCH FÅTÖLJ, "Samspel" Carl Malmsten, 1900-talets andra hälft.

Soffa och fåtölj med fast stoppad klädsel i grönt ylletyg. Soffa L 155, svängd form. Plakettmärkt.

Klädsel på soffa med kraftigt slitage på armstöd samt enstaka mindre fläckar.

Lähtöhinta
3 500 SEK