Raffaele Frigerio

(Italia, 1875-1948)
Raffaele Frigerio
(Italia, 1875-1948)

RAFFAELE FRIGERIO, olja på duk, sign.

Fiskare med pipa. 39x27.

Lähtöhinta
2 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS