PAUL WUNDERLICH, färglitografier, 2 st, sign.
Surrealistisk komposition med kvinna på stol framför ett staffli. Bladstorlek 66 x 50.
"Der junge Dörer, seine Hand und Kissen". Surrealistisk komposition. Dat 1970 o numr 3/75. Bildstorlek 75 x 56.
Ej examinerad ur ram. Glaset har en spricka i övre högra hörnet.