FÅTÖLJER, ett par. "Eva", Bruno Mathsson.

Firma Karl Mathsson. Brännmärkta Made in Värnamo Sweden 1971. Vinrött skinn och böjträ i bok.

Nedsuttna, slitage, slitage och repor i skinn.

Lähtöhinta
7 000 SEK