Axel Nordgren

(Ruotsi, 1828-1888)
Axel Nordgren
(Ruotsi, 1828-1888)

AXEL NORDGREN. Olja på duk. Sign o dat 1884.

Kustlandskap i månsken. 86 x 134.

Krackelyr. Skrapmärken längs nedre kanten.

Lähtöhinta
8 000 SEK