LEKSAKSDJUR, giraff, okapi samt Kalle Anka, 1900-tal.

Mjukisdjur giraff och okapi, H 28-43.
Kalle Anka i trä, märk "Made in Sweden", H 23.

Slitage. Skador på giraffen och okapien.

Lähtöhinta
2 000 SEK