198871

VÄGGUR, J Kock Stockholm, sengustavianskt. 1700-talets slut.

Bronserat. Dekor av pärlstav, blomsterkorgar samt rosor. H 94. Nyckel finns.

Kraftigt slitage. Färgbortfall. Krackelerad urtavla. Lösa bitar. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
6 000 SEK