BÖCKER, 6 st, mest skönlitteratur, bla "Paul et Virgine" av Bernardin de Saint-Pierre, Paris 1887.

"Saint Francois d`Assie" Paris 1885, "The history of Don Quixote de la Mancha" av Miguel de Cervantes London 1922, "Huddibras" vol I av Samuel Butler, London 1822, "Jacob Faithful" av Captain Marryat London 1928. Olika typer av bokband.

Slitage, en bok med skador. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK