ALEXANDER ÅKERBLADH, olja på duk, sign o dat 1918.

Landskap med klippvägg. 123 x 183.

Krackelyr. Lagningar, retuscher. Smärre färgbortfall.

Lähtöhinta
6 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS