127693

BORDSUR, art deco, 1920-tal.

BORDSUR, art deco, 1920-tal.

Patinerad metall på marmorsockel. Krönfigur i form av tennisspelare. H 21.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Butikslokalen skräddarfirma Heurlin & Co, Norrmalmstorg 4, Stockholm.

Lähtöhinta
1 000 SEK