SKRIVBORD MED KARMSTOL, 1900-talets första hälft.

Bonad björk, tre lådor, skurna ben av sfinxer med tassfötter. L 160, b 90, h 75.

Bruksslitage, skivan delvis med hårt slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK