ANNA-LISA THOMSON, two eartheware vases from Upsala-Ekeby.
Height 22-32 cm.
Krackelyr. Smärre nagg. Vit vas med spricka och större defekt invändigt.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10