Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

MATBORD samt STOLAR, bl a Troeds, Bjärnum, 1960-tal.

Jakaranda. Runt bord med två iläggsskivor, fyra stolar med klädd och stoppad sits. Stolarna brännmärkta. Bord l 120-310, h 73.

Slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK