Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
253
383115

IWC, International Watch Company, Schaffhausen, herr, stål 1950-tal.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Manuell, ljus urtvala med stålindex, plexiglas, diameter 34 mm, krona med fisklogo.

Skadade skänklar. Urtvala med skada, gulnad. Slitage, boett och glas med repor. Ej funktionstestad.