Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
125
206272

Italiensk skola 1700-tal

(Italia)
Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Italiensk skola 1700-tal
(Italia)

Italian school 18th century. Landscape with ruin

Canvas 83 x 100 cm.

Krackelyrer, lagningar.