652
142651

SKÅP, trä. Kina, 1900-talets första hälft.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
50 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Två lådor samt hyllplan bakom dörrar, rikt skuren dekor av drakar mot molnformationer. Höjd 97, bredd 86,5 samt djup 48 cm.

Slitage.