55
131299

BRICKA, silver. C.G.Hallberg, Stockholm 1947.

Lähtöhinta
2 500 - 3 000 SEK
242 - 291 EUR
277 - 333 USD
Vasarahinta
1 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Rund profilerad. Dekor av graverade signaturer samt datering. Diam 32 cm.

Slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Sigvard Erixon.