53
131175

BORDSPENDYL. Nyrokoko.

Lähtöhinta
3 000 - 3 500 SEK
287 - 334 EUR
325 - 380 USD
Vasarahinta
3 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BORDSPENDYL. Nyrokoko.

Förgylld brons. Svängd form med dekor av elegant dam. Vit urtavla. Höjd 38 cm. Pendel medföljer.

Dekordel saknas, lagning baktill, möjligen senare urverk.