948
84439

SPEGEL. Gustaviansk

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SPEGEL. Gustaviansk

Förgylld och bronserad. Krön med medaljong och bandrosett. Höjd 122, bredd 50.

Senare glas, smärre dekorskador.