502
85439

KARMSTOLAR, ett par. Sengustaviansk stil, 1800-tal.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
908 - 1 090 EUR
966 - 1 160 USD
Vasarahinta
13 000 SEK

Vitmålade och bronserade. Svängd stoppad rygg. Stoppade sidor. Sabelben med hörnrosetter. Lagerstav.

Lagningar, kompletteringar, skador.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

307. An antique pictoral Kerman Raver rug, c. 212 x 138 cm.
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
16 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
16 000 SEK