KARMSTOLAR, ett par. Sengustaviansk stil, 1800-tal.
Vitmålade och bronserade. Svängd stoppad rygg. Stoppade sidor. Sabelben med hörnrosetter. Lagerstav.
Lagningar, kompletteringar, skador.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui