163
78121

Carl Milles

(Ruotsi, 1875-1955)
Lähtöhinta
10 000 - 15 000 SEK
955 - 1 430 EUR
1 090 - 1 630 USD
Vasarahinta
17 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Carl Milles
(Ruotsi, 1875-1955)

"Vingarna".

Grönpatinerad gips. Höjd 121 cm.

Smärre skador, nagg, slitage samt ytsmuts.