Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
937
71847

PIEDESTAL.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
12 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
PIEDESTAL.

Sengustaviansk. Gråmålad. Dekor av pastellage i form av medusahuvud, festoner och palmetter. Längd 46, bredd 46, höjd 86 cm.

Skador.

Alkuperä - Provenienssi

Tidigare familjen Quensel, Göteborg