838
71587

TALLRIK,

Lähtöhinta
1 000 SEK
87 EUR
91 USD
Vasarahinta
600 SEK
TALLRIK,

fajans. Rörstrand daterad 1762. Rund med dekor i blått av borstnejlika. Diam 22,5 cm.

Sprickor, nagg.