Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
66
70131

SPEGEL,

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Vasarahinta
8 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SPEGEL,

gustaviansk. Förgylld, bronserad och blåmålad. Krön med urna, bandrosett och räfflad medaljong. Höjd 130, bredd 59,5 cm.

Omarbetad, senare glas, dekorlagningar.