637
71205

MATTA.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
MATTA.

Partly worn, dirty, minor damages. Damaged ends.

Ställvis slitage, smutsig, smärre skador. Skadade kortsidor.

Muut tiedot